0262 754 05 05 0262 754 21 53

Hakkımızda

about

HAKKIMIZDA

Firmamız  2008 şirketimiz  ilk adımı atmış bulunuyor.

Sektöründe lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarıını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder.Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. .

Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.Günümüzde hergün değişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli yenileyen kalite ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen şirketimiz,hitap etmiş olduğu müşteri kitlesinin kalitesiyle ve güvenilirliği ile her zaman yanında bulunmuştur.

2000 yılından bu yana çelik sektöründe faaliyetine devam etmekte olan Erka Yalıtım Malz.Vinç Metal çelik Konstrüksiyon Ve inş.San.Tic.Ltd.şti. kurucularının 11 yıllık bilgi ve birikimleri,uzman teknik kadro ve kalifiye çalışanlarıyla sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. Kalite,hız ve müşteri memnuniyeti ilkeleriniincelikli olarak benimsemiş olan firmamız her çalışanı ile ülkesine,insanına ve çevresine hizmet etmekten gurur duymaktadır.
Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız.ülkemizin güçlü çelik sektörü ihtiyacını karşılarken,uzun vadede karlılıgının kaliteden geçtini ispatlar,her koşulda üretime katkıda bulunur,kaliteli iş yapar her yönden bize güven duyulmasını sağlarız.özel karakter de,teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir,her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını sağlar ,yapılan yatırımların dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız.

Erka Yalıtım Malz.Vinç Metal çelik Konstrüksiyon Ve İnş.San.Tic.Ltd.şti çalışmalarındaki kalite anlayış ve güven hissi ile bu sektörde başarısını ve ismini kısa sürede duyurabilmeyi başarmıştır.